Çfarë ka ngjarë me Luizin? Prej disa kohësh thotë: ‘Më vjen të plas, por nuk do ta fitoj Big Brother’!

Luiz Ejlli është shprehur edhe një herë tjetër se nuk do të jetë ai fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”. gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllogjerin, këngëtari i njohur tha se ai mund të shkojë deri në finale, por e di shumë mirë që nuk do ta fitojë këtë program.

 

Pjesë nga biseda:

Luiz: Mund të shkoj deri në finale për këto që kam bërë, ama e di shumë mirë që nuk e fitoj. Më vjen keq me plas, ama me zor nuk e marr.

Olta: Pse zgjodhe këtë rrugë, kur ti e dije. E ke pasur në trurin tënd, edhe gurin edhe arrën, pse ke zgjedhur këtë rrugë?

 

Luiz: E kam natyrale moj, me luajtur, me qesh, me ngacmuar. Nuk rri dot.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Luizi thotë se nuk do ta fitojë “Big Brother VIP2”. Nuk dihet se pse ai ka ndryshuar mendim, pasi ai që në fillim është shprehur se ka hyrë për të fituar dhe se do jetë ai personi që do të fikë dritat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Por kjo mund të jetë edhe një strategji e tij për të parë se si mund të reagojnë banorët e tjerë nga kjo deklaratë e tij.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...