Banorja e re po mëson gjuhën shqipe, pyet Kejsin: Çfarë është p*lla? (video)

Jori Delli, modelja bukuroshe është lindur dhe rritur në Itali. Ajo është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania dhe ka spikatur për një karakter të butë dhe tolerancë të madhe.

 

Shpesh në media ajo u krahasua me Beniadën e BBV 1, por Jori, edhe pse shoqr me Beniadën, nuk ka asgjë të përbashkët me të, përveç një mungese fjalori të zhargonit Shqip.

 

Rasti i videon më poshtë të krijon të qeshura, me sinqeritetin që Jori pyet Kejsin “çfarë është palla”.

 

Kejsi ngrin për një çast dhe i thotë “uaaaa po mos dëgjo këta”. Jori e kupton dhe u kthehet djemve “che schifo”, (sa shpifur).

 

Të shumta komentet nga ndjekësit. Koment: Me shum ky tjetri po fliste LORENCI ,besoj se Qetsori ja ka desh me ja shpjegu .Ky Lorenci ma i pisti ,gjoja per humor. Zgerdhihet per fjalor te nyt.

 

Koment: jori je e mrekullueshme/ Qetsori jashte pz me zarf të zij duhet te dal./ Ky Qetsori eshte shume i peshtire!

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...