A gjeni dot kush është? Një nga banoret me të forta te BBV2

Ajo eshte nje nga figurat me te komentuara kete sezon te BBV pas lidhjes se saj me Luizin.

Vajza ne foto eshte Kiara Tito dhe ajo nuk e mendonte qe BBV mund ti jipte kaq shume audienc te larte.

 

Kiara eshte nje nga figurat me te forta te ketij BBV dhe ne te gjithe rrjetet sociale. Foto me lart eshte nje foto kur Kiara ishte e vogel dhe shume e mire. Ne i urojme asaj fitoren e BBV dhe plot caste te bukura me Luizin.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME