Zbulohet data se kur do zhvillohet finalja e Big Brother Vip 2

Banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ do duhet të qëndrojnë edhe për dy muaj të tjerë brenda shtëpisë. Kurioziteti nuk i la të qetë mbrëmjen e kaluar, ndaj vendosën që të pyesnin Arbana Osmanin se kur do përfundojë ky edicion. Mirëpo, moderatorja nuk ua tha, duke shtuar me të qeshur: Tre muaj’.

 

Edhe pse Arbana nuk e bëri të ditur, burime për ‘Iconstyle’ tregojnë ekskluzivisht se finalja e ‘Big Brother VIP’ do mbahet më 16 Maj.

 

Ditën e martë (16 Maj), do marrë fund kjo eksperiencë për banorët finalistë që janë bërë pjesë e saj që nga data 24 dhjetor. Nuk dihet se kush do jenë 4 finalistët, mirëpo deri atëherë është rrugë e gjatë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...