Sot 18-vjeç! Ish-gruaja e Shkëlzen Berishës ndan pamjet nga festa e të bijës, a mori pjesë djali i ish-Kryeministrit?

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurin e yre në martesë në shtator të viti që lam pas me një dasmë madhështore.

 

Kjo dasmë riktheu në vëmendje edhe fëmijët e Shkelëzen Berishës nga martesa e parë. Djali dhe vajza e Shkëlzenit jetojnë pranë nënës së tyre dhe tashmë janë rritur.

 

Vajza e Shkëlzenit, Medina ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 18. Nëna e saj ka ndarë një urim dhe gjithashtu ka treguar sa është rritur e bija.

 

“Vajza jonë, Medina është 18 vjeç sot. Rrushe ne jemi shumë krenar për ty”, shkruan ajo krah tortës së ealizuar nga vetë Sadia e cila tregon herë pas here pasionin për gatimin.

Nga ana tjetër, një urim nga Armina Mvlani nuk ka ardh publikisht, por duke ditur marrëdënien që blogerja gëzon me fëijët e Shkëlzenit, është e sigurt që urimin ka qenë special privatisht.

 

Një respekt për ish bashkëshorten e Shkëlzenit do ta gëzoj gjithmonë, për sa kohë fëmijët e Zenit jetojnë me të dhe janë rritur aq mirë, janë aq të edukuar dhe janë fëmijë shembull. Do të kaloja Krishtlindjet me të për t’i bërë ata të lumtur. Tashmë une jam familje për ata siç është babi dhe nëna e tyre.”, shprehet Armina në muajin dhjetor.

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...