Olta “shkrihet” nga mesazhi i partnerit në BBV, por cila ishte porosia e Dorit për Luizin

Në rubrikën Big Love në Big Brother, Olta është surprizuar sot nga bashkëshorti. Dori ka dërguar një mesazh për të shoqen, duke e cilësuar atë dhuratën e tij më të bukur. Në mesazhin e dërguar ai ka përmendur edhe Luizin, duke i kërkuar të nisë gocën.

 

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për Dty! Dhe boll me ftesa për Valencia se s’kemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”, ishte mesazhi i bashkëshortit të Olta Gixharit.

 

Olta u lumturua pafund nga kjo surprizë, duke mos i kursyer edhe ajo disa fjalë të ëmbla për Dorin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...