Luizi dhe Olta përqafohen mes tyre. Çfarë ndodhi te lavanteria? Video

Teksa ka folur me Luizin, Olta është përlotur.

 

Luizi i ka kërkuar falje dhe është shprehur se ai nuk donte ta bënte të ndihej keq ose ta ulte.

 

Ai i kërkoi të mos ndihej keq nga fjalët që ata i përdorin në lojë.

 

Luizi shtoi se nuk ndihet mirë dhe nuk ka kënaqësi nëse ajo ose dikush tjetër qan.

 

Olta shprehu dëshirën që të jenë bashkë në finale.

 

Në fund të bisedës Olta i kërkoi Luizit një përqafim.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...