Kanë pasur lidhje/ Mësohet edhe si ka reaguar Sabiani kur mësoi se ish i dashuri i Keisit u fut në shtëpi

Dy banorë të rinj i janë shtuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Pak para se të mbaronte spektakli i mbrëmjes së djeshme, Arbana Osmani prezantoi dy banorët.

 

I pari ishte modeli Gerti Koxha, ndërsa tjetri është këngëtari i njohur, Lorenc Hasrama. Por ky i fundit u shpreh se e ka në plan që të rrijë gjatë pasi ka marrë shumë rroba me vete.

 

Me të hyrë në shtëpi jashtë filloi zhurma, pasi ishte ish banori i BB, Anaid Kaloti i cili zbuloi se Lorenci është ish i dashuri i Keisit. Në fakt edhe regjia e Big Brother nuk la më pak dyshime pasi në momentin e hyrjes së Lorencit fokusoi takimin me Keisin dhe gjithashtu reagimin e ngrirë të Sabinit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME