Ish-zona industriale në Shkodër pa sinjalistikë rrugore dhe me mbeturina

Segmenti rrugore prane ish zones industriale po vuan mungesen e vemendjes prej shume kohesh. Problemet me sinjalistiken dhe shpejtesia e automjeteve tej normave te lejeuara shume here eshte bere shkak I aksidenteve ne kete aks rrugore e cila ka nje levizshmeri te larte.

Ndersa prej disa kohësh në kete zonë mbetjet kanë krijuar një gjendje të rënduar

 

Situata paraqitet tepër alarmante ndërsa institucionet përgjegjëse vazhdojnë të heshtin. Qytetaret thone se kjo situate tashme eshte bere normale pasi shpresat tek institucionet per te nderhyre jane te pakta

Mirëmbajtja e këtij aksi rrugor nuk lidhet vetëm me vendosjen e sinjalistikës horizontale por edhe me pastrimin e vazhdueshëm të kontenierëve të mbeturinave të cilat janë kthyer ne nje problem shqetesues ne kete zone

 

Miqtë e Luizit bëjnë deklaratën për Jurgenën: Ajo s’donte të postonte fotot me Kiarën

Mbrëmjen e djeshme Meridiani u akuzua nga Anaid Kaloti se është duke bashkëpunuar me ‘Top Channel’ për të marrë në dorëzim profilin e Instagram-it...

Pas një nate e dehur dhe me fjalor të shthurur, Oltës i del pija, i kërkon falje publikut

Pas një nate e dehur dhe me një fjalor të shthurur, Olta u zgjua ditën e sotme dhe i ka kërkuar falje të gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME