Humb jetën punonjësi i Bashkisë Shkodër/ E zuri korrenti teksa rregullonte dritat e rrugës në unazën lindore

NJË NGJARJE E RËNDË KA NDODHUR PARADITEN E SOTME NË SHKODËR. NJË PUNONJËS I SEKTORIT TË NDRICIMIT NË BASHKI KA NDËRRUAR JETË PASI KA RËNË NË KONTAKT ME RRYMËN ELEKTRIKE.

 

54 VJECARI SHPËTIM DEKOVI KA QËNË DUKE PUNUAR PËR RIPARIMIN E NDRICUESVE NË LAGJEN “ 10 KORRIKU” NË UNAZËN LINDORE TË QYTETIT KUR NË NJË MOMENT KA RËNË NË KONTAKT ME ENERGJINË DHE KA HUMBUR JETËN NË VEND.

 

NË VENDNGJARJE MBËRRITI MENJËHERË POLICIA, E CILA NISI HETIMET PËR RRETHANAT E NGJARJES.VIKTIMA SHPËTIM DEKOVI MË HERËT KA PUNUAR PËR DISA VITE ME RADHË SI SPECIALIST ME GRUPET E OSHEE NË SHKODËR DHE SË FUNDMI ISHTE PUNËSUAR NË SEKTORIN E NDRICIMIT NË BASHKINË E KËTIJ QYTETI.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Moderatorja lë me ‘gojëhapur’ Oltën: Këto 3 muaj kam fshehur diçka

Në mbrëmjen pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr...

Ç’po ndodh? Pas Luizit, Olta habit me deklaratën: ‘Nëse ik Luizi, iki dhe unë’!

Teksa të gjithë banorët po këndonin e kërcenin në...

Horoskopi 23 Mars 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Kurseni energjinë tuaj për të bërë diçka kuptimplote. Kërkoni...