Efi mbetet pa fjalë në mes të festës, ja cfare i beri ne mes te ditelindjes Flori Mumajesi

Efi ka festuar mbrëmë 28-vjetorin me një super festë mes miqsh dhe njerëzish të dashur për të.

 

Ish-banorja e Big Brother VIP shkëlqente e veshur me një fustan të zi me pjesën e poshtme ngjyrë ari. Por pjesa më kulminante e mbrëmjes ishte kur Efit i kishin dedikuar një këngë.

 

Më saktë një ripunim i këngës së Flori Mumajesit, këngë të cilën Efi e pëlqen shumë. Flori bashkë me miqtë e Efit kanë bashkëpunuar për t’i sjellë asaj një version unik të këngës. “Kjo ishte dhurata me e bukur per mua. Faleminderit shume Flori Mumajesi. Skam fjalë, lotët folën”, shkruan Efi.

 

SHIKO VIDEON

I bëri publike sëmundjen dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi tregon si është raporti me Keisin pas ‘BB’

Reperi Stresi njëkohësisht fitues i “Big Brother Vip Kosova” ka dhënë intervistën e parë pas daljes nga reality-show, por përpos fitores ai ka folur...

Plumbin në “gojë” dhe radion në xhep! Si e nxirrte shkodrani huq policinë?

52-vjeçari Blerim Hotaj është arrestuar në Shkodër në kuadër të operacionit të koduar “servisi”. Nga kontrolli iu sekuestruan një armë zjarri, dy radio dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ka menduar ndarjen”, Arjan Konomi: Pse Luizi nuk ka përmendur në këngë emrin e …?

Opinionisti Arjan Konomi, e sheh me dyshim këngën “Me...

I bëri publike sëmundjen dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi tregon si është raporti me Keisin pas ‘BB’

Reperi Stresi njëkohësisht fitues i “Big Brother Vip Kosova”...

Nuk jam fanse e Luizit, pastaj e bëri mik, ç’ndryshoi në raportin Efi-Luiz?

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...

“Kam përgatitur spektakël”, Olta i drejtohet Luizit: Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati

Banorët në shtëpinë e “Big Brother Vip”, po mundohen...