Dalin pamjet, në të njëjtin tualet me Luizin u fut edhe Olta, “Kristi” kërkon drejtësi

Krist Aliaj dhe Armaldo Kllogjeri këtë javë janë në nominim së bashku me Luiz Ejllin. Ishte ky i fundit që i futi në grackë dy banorët e tjerë, duke u futur në të njëjtin tualet njëkohësisht me ta.

 

Gjë kjo që shkon kundër rregullave të “Big Brother” dhe për këtë arsye u dënuan duke shkuar automatikisht në nominim.

 

Mirëpo, së fundmi llogaria zyrtare e Krist Aliajt në Instagram po kërkon “drejtësi”, pasi të njëjtën gjë e paska bërë më herët edhe Olta. Familjarët që gjenden pas Instagram-it të Kristit, kanë ripostuar një video nga një faqe TikTok-u, ku duket qartë Olta dhe Luizi duke hyrë në të njëjtin tualet. “Edhe kur hyri Kristi ishte dera e hapur. Pse nuk po dënohet Olta,”-shkruhet sipër videos së postuar në Tiktok.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...