Tremben banorët, Arbana: Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj

Banorët janë kuriozë se kur do mbarojë aventura e tyre në Big Brother VIP dhe kanë pyetur Arbanën. Moderatorja vendosi të bënte një shaka duke u thënë se Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj. Banorët u trembën e nisën të pyesin derisa Arbana u tha se akoma nuk është marrë vendimi dhe do tua thotë të shtunën e javës tjetër.

 

Tremben banorët, Arbana: Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj

Arbana: Pse doni ta dini dhe pse pikërisht 3 muaj

 

Tremben banorët, Arbana: Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj

Luizi: Si 3 muaj o Arbanë

Arbana: Do t’jua them të shtunën që vjen

 

Tremben banorët, Arbana: Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj

Olta: O Arbana po pse i keni marrë vendimet pa na pyetur

Arbana: Po kush të tha që është marrë vendimi mi Olta!

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...