Sfida e imitimit! Momente gazmore, Dea dhe Elvisi në rolin e Kristit dhe Keisit (VIDEO)

Sfida e imitimeve ndryshoi komplet atmosferën në shtëpi. Pasi të gjithë banorët përzgjodhën nga një emër, ata nisën direkt me lojën e imitimeve.

 

Kiara do imitojë Nitën, Luizi-Elvisin, Gerti-Kiarën, Fotini-Oltën, Jori-Fotini, Nita-Gertin, Keisi-Jorin, Qetsori- Antonetës, Olta-Armaldon, Dea-Kristin, Lorenci-Luizi, Kristi-Qetsorin, Elvisi-Keisin dhe Armaldo-Dean.

 

Menjëherë pas ndarjes së lojës, banorët hynë në rol dhe nisën të imitonin njëri-tjetrin. Një situatë e lezetshme u krijua mes Deas, e cila ishte në rolin e Kristit dhe Elvisit që ishte në rolin e Keisit.

 

Ata u ulën në tavolinën e ngrënien dhe nisën të ngacmonin njëri-tjetrin, njësoj siç sillet çifti Keisi-Kristi.

VIDEO

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...