Po kjo ç’ne me këto krahasime…? Arbana komenton veshjen e Luizit, e krahason me ka…

Me të nisur primi në Big Brother Vip Albania, Arbana I ka bërë një koment të veccantë Luizit për veshjen.

 

Ajo e ka krahasuar atë me kamarierët e lokaleve elitare në Francë.

 

Sigurisht komenti është pritur me të qeshura nga Luizi.

 

Edhe herën e kaluar Arbana e krahasoi veshjen e tij me atë të një prifti.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...