Olta surprizohet nga mesazhi special i bashkëshortit, Dori ka ‘dy fjalë’ edhe për banorët: Thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty (VIDEO)

Ditën e sotshme banorët e BB VIP kanë marrë mesazhe nga ndjeksit e tyre. Por një nga më të veçantët ka qenë ai i bashkërshortit të Olta Gixharit.

 

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se skemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”– shkruan ai.

 

Mesazh ky që duket se e ka bërë me krahë Oltën!

 

VIDEO

 

https://vm.tiktok.com/ZMYucaj9s/

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME