Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ngatërron burrin me Luizin (Foto)

Luiz Ejlli është kthyer në fenomenin dhe personazhin më të dashur të shqiptarëve.

 

Këngëtari i njohur ka rrëmbyer zemrat e të gjithë njerëzve dhe të gjithë flasin për të. Por Lui duket se ka edhe mbështetjen e kolegëve të tij, të cilët e ka shprehur simpatinë e tyre për të.

 

Por sot reperja Gjira Kajtazi duket se ka bërë një gafë të lezetshme. Ajo ka postuar një status ku shkruan se për pak deshi e thirri bashkëshortin e saj me emrin Luiz. Gjira vetëm pak ditë më parë është rikthyer në muzikë me këngën e saj “On&Off” dhe vite më parë ka qenë një nga reperet e njohura në Kosovë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...