Luizi dhe Jori më të afërt se kurrë, ai e puth në sy të gjithë banorëve

Qysh kur Jori Delli u bë banòre e Big Brother Vip Albania menjëherë kanë filluar që videot ku shihet me Luizin të behen virale në rrjetet sociale sidòmòs në TikTok.

 

Madje disa prej shikuesve mendònin që ajo ka hyrë me mision që të ndaj Luizin nga Kiara për shkak të disa veprimeve që bënte ndaj Luizit, shikimet dhe përqafimet me të

 

Ata kishin prishur rapòrtet mes vete kur Jori kishte kërkuar një këngë të ish të dashurit të Kiares Butrintit, kjo gjë e nervozoi shumë Luizin ku madje i ka thënë se do ta nxjerrë jashtë shtëpie.

 

Por, ata kanë rregulluar raportet dhe mbrëmë dukeshin më të afërt se kurrë, ai mundohej që ta marrë Jorin në grupin e tij ndërsa derisa ishin me gjithë banorët ai i ka puthur doren asaj.

 

Shiko videon:

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME