“Llogarit lojën që të mos dalësh në nominim me mua dhe Oltën”/ Luizi këshillon Dean: Do sh…

Pas përfundimit të prime-t të djeshëm, Luiz Ejlli ka diskutuar me Dea Mishel për lojën e saj. Këngëtari i njohur i tha Deas që nuk e ka përdorur dhe nuk e konsideron aleate.

 

Luizi u shpreh se ajo do të nominohet nga Olta, Qetsori dhe Nita, ndaj e këshilloi të llogarisë lojën e saj, duke tërhequr dikë nga banorët e tjerë në nominim. Kështu do të shpëtonte veten.

 

Sipas tij, nëse Dea do të dalë në nominim me të dhe Oltën, largohet nga shtëpia. Kujtojmë se kësaj radhe janë në nominim Luizi me Armaldon dhe Kristin. Kjo për shkak se u dënuan nga Vëllai i Madh pasi kishin thyer rregullat duke hyrë në banjë së bashku, aty ku nuk ka kamera.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...