E TURPSHME: Produksioni nxjerr në televotim Luizin Maestron Kristin, ndërsa Olta dhe Qetësori që thyen rregullat nuk marrin ndëshkim

E turpshme është ajo që ka ndodhur natën e sotme në Big Brother ku zarfi i zi duhet të kishte dënim për Oltën dhe Qetësorin pasi diskutuan me kode për nominime dhe Qetësori i ka dhënë i informacion nga jashtë.

 

Olta kishte një paralajmërim në primen e ditës së shtunë dhe duke qenë se thyu sërish rregullat duhet të dilte nga shtëpia pasi diskutoi nominimet me Qetsorin si aleatë.

 

Në fakt zarfi i zi ka një dënim ku ka mxjerr në nominim brenda natës Armaldon Luizin dhe Kristin pasi janë futur në banjo njëkohësisht dhe pse me mikrofona ndezur dhe nuk kanë shkëmbyer asnjë bisedë

 

Produksioni ka vepruar sërish në mënyrë shumë të turpshme duke nxjerr Armaldon Kristin dhe Luizin në nominim pasi tashmë janë bërë aleancë bashkë. Kjo është në mënyrë të hapur favorizim për Oltën dhe produksioni është hapur kundër Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...