Çfarë ndodhi pas ‘Prime’-it? Olta shpërthen në lot: Nuk mundem më, dua të iki…!

Pas ‘Prime’ Olta Gixhari shpërtheu në lot. Aktorja nuk mbajti dot lotët pasi përfundoi spektakli e duket se malli për të afërmit e sidomos për djalin bëri që të pësonte një gjendje të tillë emocionale. Asaj iu gjend pranë Armaldo Kllogjeri (Maestro) i cili e ngushëllonte duke i thënë fjalë motivuese.

 

Mirëpo, aktorja tha herë pas here që dëshiron të largohet nga shtëpia pasi nuk mundet më. Madje, ajo shtoi se situata brenda shtëpisë është bërë e dhunshme.

 

Armaldo: Po ça ke që je mërzitur? Ti je vajzë e fortë, je grua e fortë.Shiko, çdo gjë e ka një sakrificë

 

Olta: Nuk mundem më.

 

Armaldo: Të të them diçka?

 

Ota: Dua të iki.

 

Armaldo: Ti mendon se jetën e kam bërë për ta pasur siç e kam tani në këtë moment? E kupton sesa të vështirë e kam pasur, e kam krijuar vetë, ndërtuar vetë. Kurse ti e ke pasur diçka të ndërtuar.

 

Olta: Është shumë e dhunshme këtu, nuk mundem më!

 

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...