Banori i ri në Big Brother është ish i dashuri i Keisit, momenti i takimit dhe reagimi i Sabianit

Dy banorë të rinj i janë shtuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Pak para se të mbaronte spektakli i mbrëmjes së djeshme, Arbana Osmani prezantoi dy banorët. I pari ishte modeli Gerti Koxha, ndërsa tjetri është këngëtari i njohur, Lorenc Hasrama.  Por ky i fundit u shpreh se e ka në plan që të rrijë gjatë pasi ka marrë shumë rroba me vete.

 

 

Me të hyrë në shtëpi jashtë filloi zhurma, pasi ishte ish banori i BB, Anaid Kaloti i cili zbuloi se Lorenci është ish i dashuri i Keisit. Në fakt edhe regjia e Big Brother nuk la më pak dyshime pasi në momentin e hyrjes së Lorencit fokusoi takimin me Keisin dhe gjithashtu reagimin e ngrirë të Sabianit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...