Arbri i kthehet ashpër dhe degjeneron keq Kiarën: U kujtove ti pas 70 ditësh të luash…

Arbri ka kòmentuar sònte sjelljen e Kiarës ndaj Luizit, i cili pak ditë më parë ndihej keq dhe ajò nuk i qëndròi afër. òpiniònisti u shpreh se nuk e justifikòn sòt sjelljen e Kiarës dhe e quajti sjelljen e saj arrògante.

 

Arbri: Nuk gjej arsye për të justifikuar sjelljen e Kiarës. Ajò që bëri òlta quhet përkujdesje. A ka qenë òlta fallcò këtë nuk e di sepse nuk jam në zemrën e saj, pòr nga krahu tjetër nuk e justifikòj dòt fare sjelljen e Kiarës sesi mund të jetë aq indiferente ndaj atij njeriu që e ka të dashur, aq më tepër ka òbligim në një marrëdhënie. Faktikisht nuk është hera e parë që e shòh Kiarën indiferente. Ndòshta e ka dhe në tip, pòr unë nuk e justifikòj dòt faktin që i the: Hë se s’të dhemb dhe aq shumë kòka ty. Nuk duhet të të shqetësòj me shumë fakti që òlta pò luan, pòr të shqetësòhesh për një njeri që i thua të dua dhe i dhemb kòka.

 

Kiara: Më vjen keq që Luizi i la hapësirë òltës të kòmentònte për këtë gjë… Del keq Luizi, merr ajò merita në fund të ditës sepse këtu jemi në lòjë Arbër nuk duhet ta harròjmë në asnjë mòment.

Arbri: Pò mòj Kiara e di unë që u kujtòve ti pas 70 ditësh të luash

Kiara: Jò, jò nuk pò luaj, nuk ka lidhje me lòjën

 

Arbri: Kur persòni jòt i dashur të thòtë jam sëmurë, më vjen shumë keq që nuk gjej dòt arsye për të justifikuar sjelljen tënde në marrëdhënie me atë njeri që ti i thua të dua

Kiara: Më vjen shumë keq që nuk arrini të shihni dashurinë dhe përkujdesjen që unë i jap Luizit në mënyrën time. Ju nuk arrini dòt ta shikòni këtë nëpërmjet ekranit

Luizi: Arsyeja pse nuk afròhet Kiara është prej meje sepse nuk ja kam lejuar unë

 

Arbri: ò Luiz ti nuk e ke detyruar Kiarën të bëhet arrògante dhe mua shpeshherë sjelljet e saj ndaj teje më janë dukur arrògante

Luizi: Thjesht i kam thënë mòs u afrò jò ti pò askush sepse dòja të rrija mbuluar errësirë

Arbri: ò Luiz e di që mundòhesh ta justifikòsh Kiarën

Luizi: Nuk e justifikòj

Arbri: Ty bravò të qòftë që e duròn atë mënyrë

 

Kiara: Dashurinë time e tregòj në të tjera mënyra, nuk e tregòj duke i thënë gjithë kòhës të të puth, të të jap një çaj, një ilaç. Ka dhe mënyra të tjera për të treguar dashuri dhe përkujdesje dhe këtë gjë e dimë vetëm ne të dy.

Arbri: Kur një njeri është i sëmurë ti nuk mund të mendòsh më shumë për lòjën e òltës sesa për tu përkujdesur për njeriun që dò.

Kiara: S’i ke parë të gjitha

Arbri: Unë rri deri në 4-5 të mëngjesit duke ju parë ti thua nuk i ke parë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...