Arbana u jep lajmin e madh banorëve, ja çfarë ka ndodhur me çmimin fitues të BBVA

Banorët arritën që të kalonin me sukses provën siameze, për këtë arsye është vendosur që të rritet çmimi i madh.

 

Në total ky çmim ka shkuar në 68 mijë euro.

 

Pra banorët nuk po luftojnë për 100 mijë euro, por për 68 mijë euro.

 

Nuk dihet nëse do ketë prova të tjera për te bërë të mundur që të fitohet çmimi total

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...