Skematike, pa takt, pa argumenta: Vis Pupa i shfryn ndaj opinionistes së BBV

Elvis Pupa duket se nuk e ka pritur aspak mirë mënyrën si është trajtuar debati i djemve me Antonetën në spektaklin e kaluar.

 

Edhe pse kishte debatuar me Luizin ajo ishte shprehur se “të gjithë çunat e kishin bërë të ndihej keq”, por në fakt rezultoi ndryshe pasi shumë prej tyre nuk i kishin thënë gjë. Madje, Elvisi kishte folur me të dhe i kishte kërkuar falje.

 

Edhe nga opinionistët, Zhaku dhe Arbëri, situata u trajtua si bυllizëm dhe ulje e figurës femërore. Teksa Zhaku risolli edhe një herë në vëmendje që shqiptarët sipas saj janë shoqëri mαskiliste.

 

Mirëpo, Elvisi nuk është dakord. Ai thotë se kanë folur pa fakte dhe se po mendon të largohet nga BBVA.

 

“Si e bënë ata…Pse ku je ti? Çfarë po jep mesazhe me ne kavjet eksperimentale? Kush je ti? Çfarë është ai muhabet? Merri fjalët, fol me fakte.

 

Jep mesazhe se do të rikuperosh atë që ka hequr shoqëria në 100 vjet? Nuk rikuperohet këtu me 3 muaj Big Brother. Nuk jemi ne ata që do rregullojmë shoqërinë. Nuk ka shanse të thuash ato gjëra pa fakte. Kaq e kam thënë, ua them edhe atyre, marrë valixhet dhe iki në punën time.”- tha ai.

 

Shiko videon më poshtë

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...