“Olta je shumë e bukur, të përshëndesim nga Shoqata e të Verbërve” – Bëhet viral mesazhi ndaj aktores

Big Brother VIP Albania”, u sjellë shpesh banorëve komente nga jashtë. Produksioni është munduar që këto komente të jenë të bukura nga publiku. Sot duket se një gjë e tillë nuk u bë.

 

Njëri prej dërguesve i ka shkruar një mesazh aktores Olta Gixhari, duke iu drejtuar: “Olta je shumë e bukur, të përshëndesim nga Shoqata e të Verbërve”. Me të parë këtë, disa banorë kanë qeshur, teksa vet Olta me gjysmë zëri ka thënë: “Mos është një tip shakaje”.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...