Luizi zbulon lojën e pisët të produksionit dhe e thotë pa ju dridhur syri publikisht

Luizi tashmë nuk na surprizon më me inteligjencën e tij të lartë dhe për të dalluar lojërat që bëhen në shtëpi nga lojtarët, por edhe nga vetë produksioni.

 

Si sëfundmi ka zbuluar dhe e ka thënë me zë se Bled Mane është futur vetëm për të sulmuar atë dhe se ishte në mision për atë, ndaj dhe ka 2 javë që mos të dalë shpejt.

Këtë gjë Luizi e ka thënë madje edhe me zë duke mos pasur frikë as produksionin, gajte diteve te qendrimit te tij Bledi kërkoj që të kishte debat me Luizin, por ai ja mbylli shumë shpejt duke i folur edhe me nerva.

Luizi e shpalli “armik” Bledin. Sipas tij, ai ka hyrë me strategji të qartë për të goditur atë, për këtë arsye Luizi tha që nuk do ja japë kënaqësinë që të debatojë me Bledin.

Ai i kërkoi Tanit, të merret ai me Bledin. Vetëm në këtë mënyrë tha Luizi, mund të qëndoi më gjatë në shtëpi.Tani u shpreh se ai nuk ka pse “sulmon” dikë kot. Por, në rast se Bledi do kërkojë të debatoi me të, ai do e mbrojë veten.

Luizi shtoi se ai duhet të merret patjetër me Bledin, vetëm nëse qëllimi i tij është që të qëndrojë sa më gjatë në shtëpi. Luizi i tha Nitës se ai nuk do merret më fare me Bledin, pas bisedës që ata bënë mbrëmjen e kaluar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...