Luizi: Është fakt që Olta është përkujdesur për mua/ Kiara: Po ik o Luiz, ik!

Loja siameze, ku banorët u ndanë në çifte për të jetuar si një trup i vetëm, bëri bashkë Oltën dhe Luizin, të cilët qëndruan së bashku në një bluzë.

 

Kur Luizi ishte sëmurë dhe tha se kishte dhimbje koke, Olta ju përkujdes për të si dhe e pyeste herë pas here, nëse kishte më dhimbje apo jo.

 

Kiara nga ana tjetër, jo vetëm që nuk u përkujdes për të dashurin e saj, por ajo e trajtoi situatën me humor, gjë e cila nuk i pëlqeu fare Luizit.

 

Kur ajo shkoi për ta puthur mbrëmë në darkë, teksa po qëndronin në verandë, Luizi u shmang dhe i kërkoi të mos i afrohej. Ky i fundit i tha Kiarës sot se është fakt që Olta u përkujdes për të kur ai ishte sëmurë.

 

Komenti i Luizit nuk i pëlqeu fare Kiarës, madje kjo e fundit herë pas here thonte se ai është i llastuar dhe i përkëdhelur dhe se po e bën tragjike dhimbjen e kokës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Moderatorja lë me ‘gojëhapur’ Oltën: Këto 3 muaj kam fshehur diçka

Në mbrëmjen pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr...

Ç’po ndodh? Pas Luizit, Olta habit me deklaratën: ‘Nëse ik Luizi, iki dhe unë’!

Teksa të gjithë banorët po këndonin e kërcenin në...

Horoskopi 23 Mars 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Kurseni energjinë tuaj për të bërë diçka kuptimplote. Kërkoni...