“Kjo pranverë është e ngjashme me pranverat e viteve 90”/ Lajda Porja zbulon parashikimin e motit për gjithë javën

Meteorologia e Meteoalb Lajda Porja tha në emisionin Good Morning Albanians në Euronews Albania se e gjithë java në përgjithësi do jetë nën ndikimin e motit të qëndrueshëm.

 

Të mërkurën pritet prezencë reshjesh kalimtare, një front i ftohtë kalimtar që largohet të enjten.

 

Nesër për Ditën e Verës do ketë intervale të gjata me diell, me temperatura deri në 20 gradë.

 

Në përgjithësi kjo pranverë është e ngjashme me pranverat e viteve 90 tipike mesdhetare. Temperaturat nuk do kenë luhatje si gjatë viteve të fundit , tha meteorologia.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...