Kiara në “shënjestër” të ndjekësve, kërkesa që i bëri Luizit bën “namin” në rrjet

Në “shënjestër” të ndjekësve sërish është vendosur Kiara e kësaj radhe shkak është bërë një kërkesë që i ka bërë partnerit të saj, Luizit.

 

Teksa ishin duke pritur fillimin e rubrikës “Big love” Kiara i ka kërkuar Luizit që të shkojë të vishet pasi rrobat që ai kishte veshur nuk ishin “dinjitoze” .

 

E teksa banori ishte duke i thënë se rrobat nuk i kishin mbërritur akoma, moderatorja vijoi duke i thënë se përderisa është me atë duhet të jetë i kuruar.

 

Epo kjo kërkesë e Kiarës ka mjaftuar që ndjekësit sërish të vënë në dukje se “dashuria e saj për Luizin është thjesht për lojë”.

 

Pjesë nga Biseda:

Kiara: S’ke të veshësh një gjë dinjitoze?

Luizi: Tani se të erdhën rrobat ty, mua nuk më erdhën

Kiara: Po shko vish ato që ke, pak rroba ke ti

Luizi: Shumë kam

 

Kiara: Na bën sikur s’ ke rroba

Luizi: Jam lakuriq komplet

Kiara: A je me mua? Apo..

Luizi: Jam me ty, jemi bashkë

 

Kiara: Bashkë jemi po shko kurohu

Luizi: Deri kur jemi bashkë

Kiara: Deri në finale

Luizi: Pse për lojë je duke më shfrytëzuar ti mua

Kiara: Po

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...