E papritur/ Vjen perseri Zarf i Zi ne shtepine e Big Brother VIP: Sot ne Prime pritet qe Olta dhe Qetesori te…

Nuk kane te ndalur zarfat e zi ne shtepine e Big Brother Vip.

 

Shume rregulla vazhdojne te thyhen nga banoret jave pas jave shume denime u vijne por perseri vazhdojne me thyerjen e rregullave.

 

Banoret hamendesojne se per ke mund te jete zarfi i zi kete here por Vellai i madh ka vendosur qe ai te hapet sot ne Prime.

 

Olta Mendon qe mund te jete per ate dhe qetsorin pasi kan diskutuar per nominimet dhe per informacione nga jashte: Me poshte Video ku tregon cfare ka ndodhur.

Ish-banorja e ‘BBV’ shpërthen e revoltuar, kërkon të mbyllet menjëherë emisioni dhe i bën thirrje urgjente Lori Hoxhës: Nuk tolerojmë më kështu!

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Ermiona Lekbello ka reaguar ashpër përmes një story në Instagram për mbylljen e këtij emisioni duke thënë se autorët...

Humbje e madhe për median, ndahet nga jeta ikona e gazetarisë

Është shuar në moshën 84-vjeçare gazetari dhe prezantuesi i njohur italian Gianni Mina. Ai vdiq të hënën në Romë pas një sëmundjeje të zemrës,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME