“Do ma japësh apo mos të të flas më?”/ Tekat e Kiarës po ia vështirësojnë lojën Luizit

Loja siameze ka bërë që çifti Luizi dhe Kiara të jenë paska të distancuar këto ditë.

 

Teksa moderatorja i ka kërkuar të dashurit të saj një cigare elektronike dhe e ka kërcënuar se s’do ti flas më, duket se Luizi është thyer dhe ka pranuar.

 

Pasi mori prej tij një pergjigje pozitive, Kiara nuk i ka lënë tekat duke e refuzuar dhe duke u mërzitur.

 

Pjesë nga biseda:

Kiara: Më jep një veep (cigare elektronike) sa për tani se s’kam cigare. Hh more ti mos u bëj kështu.

 

Luizi: Si po bëhem pse ti je më e mirë se të tjerët, ça do më japësh në këmbim?

 

Kiara: Do ma japësh apo s’të flas më me gojë

 

Luizi: Do rrish pa folur?

 

Kiara: Po

 

Luizi: Merre atëherë

 

Kiara: Nuk e dua tani

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...