Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Sabiani ‘shpërthen’ në lot: Ndoshta edhe për interesat e tyre, por morën një shpirt

Lidhja e çifit mes Kejsit dhe Kristit ka sjellë përplasje mes banorëve, për shkak të ndërhyrjes së tyre në marrëdhënien e çiftit përmes fjalëve dhe mendimeve të tyre.

 

“Kanë qenë këta që i indimidonin te Keisi, se s’dua tua them emrat. Ndoshta edhe për interesat e tyre, pa e ditur se vranë një shpirt jashtë, që isha unë…”, tha Sabiani.

 

Ai u shpreh se është ndjerë shumë i lënduar nga sjellja e banorëve ndaj marrëdhënies së Keisit dhe Kristit, dhe ishin fjalët e tyre dhe situata që rrodhi që e bëri të futej në Big Brother.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME