“Çdo gjë që flet më acaron”/ A e do vërtetë Kiara, Luizin? Moderatorja: Nuk më vjen të të përqafoj!

Zënka mes Kiarës dhe Luizit është bërë serioze, teksa çifti mezi ka bërë paqe ditën e sotme.

 

Megjithatë një natë më parë ka qenë Kiara ajo e cila ka thënë shumë fjalë kundër partnerit të saj.

 

Pjesë nga biseda:

Kiara: Po ik mos fol më të lutem se çdo gjë që flet më acaron më shumë. Mos fol më dhe mos më puth.

 

Luizi: Hajde të të përqafoj se më ka marr malli

 

Kiara: Jo nuk më ka marr malli, nuk më vjen të të përqafoj. Më lërë njëherë…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...