Banorët në “Xhabije” i shprehin shqetësimet, Beci: Nevoja për ndryshim shprehet kudo

Deputeti i Partisë Socialiste Benet Beci, ka zhvilluar një takim me banorët në lagjen “Xhabije” në qytetin e Shkodrës. Mes bisedash, ata shprehën shqetësimin e tyre si nevojën për punësim, kaosi në trafikun e rrugës kryesore të hyrjes në qytet etj.

Sot në Xhabije, mes qytetarëve në këtë lagje të qytetit, bisedave me tregtaret e biznesit të vogël e takimeve rastësore me banorë. Bisedat fokusohen në çështjet e përditshmërisë, nevoja për punësim, kaosi në trafikun e rrugës kryesore të hyrjes në qytet, aty ku këta banorë kanë banesat e bizneset e tyre. Nevoja për ta ndryshuar realitetin për më shumë mundësi e pozitivitet shprehet kudo, edhe mes batutave që në Shkodër s’mungojnë kurrë.
#shkodrapozitive”

 

Olta u betua se do t’i largojë Kiarën, Luizin e zë frikë dhe i bën ofertën joshëse Kristit

Prime-n e kaluar Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në gjykatën e Sarandës por ajo kendon dhe muzike popullore. Pasi muziken e ka pasion.   Ajo shprehet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...