Avioni prishet në ajër dhe bën ulje urgjente në Rinas. Piloti përze udhëtarët. Video

Si gjithmon kur udhetaret shqiptar udhetojn me avion do te presin ne rradhe apo pritje te gjata ne aeroporte.

 

Nje problem ka ndodhur diten e djeshme me nja nga avionet e kompanise Albawings pasi avioni ka pasur nje problem dhe nuk eshte nisur dhe eshte detyruar qe te bej ulje te menjehershme.

 

Dhe udhetaret kane pritur me ore te tera por nuk dihet si vazhdoj me tej historia.

 

Ja dhe video me poshte

 

 

https://fb.watch/jgFxKI0-PA/?mibextid=v7YzmG

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...