VIDEO/ Luizit i vjen mesazhi nga nëna: Çapaçulat e nanës, shyqyr ju bëri Zoti bashkë me Oltën

Ditën e sotme Luizi ëhstë surprizuar me një mesazh nga nëna e tij.

 

“Përshëndetje çapaçulat e nanës, jeni shumë të mirë. Zoti ju rujtë të gjithëve.Zoti është i madh, bëri bashkë Luizin dhe Oltën në një bluzë. Më keni knaq. Nana e Luizit nga New York. Angjelina Ejlli.”

 

SHIKO VIDEON

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME