UAAA QENKA SI TUALET! Nuk është siç e prisnim! Ja si duket nga brenda dhoma e rrëfimit të “BBV”

Shpesh e kemi dëgjuar si shprehje “dhomë rrëfimi”, por përveç kolltukut të madh e të kuq nuk kemi parë gjë tjetër.

 

Megjithatë së fundmi në rrjet janë publikuar pamje se si duket dhoma e rrëfimit nga brenda.

 

Ndryshe nga çka çka mund të prisnim, veç kolltukut në dhomë ka vetëm një ekran për të orientuar banorët, disa bokse dëgjimi dhe asgjë më shumë.

 

Me siguri prisnit më shumë…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME