UAAA QENKA SI TUALET! Nuk është siç e prisnim! Ja si duket nga brenda dhoma e rrëfimit të “BBV”

Shpesh e kemi dëgjuar si shprehje “dhomë rrëfimi”, por përveç kolltukut të madh e të kuq nuk kemi parë gjë tjetër.

 

Megjithatë së fundmi në rrjet janë publikuar pamje se si duket dhoma e rrëfimit nga brenda.

 

Ndryshe nga çka çka mund të prisnim, veç kolltukut në dhomë ka vetëm një ekran për të orientuar banorët, disa bokse dëgjimi dhe asgjë më shumë.

 

Me siguri prisnit më shumë…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...