U tha nga produksioni se ishte i dashuri i Kiara Titos, reagon ashpër Ron Koka: Do vëmë pikat mbi I…

Në primen e kaluar të BB VIP, Kiara Tito si lidere e shtëpisë ka marrë një avantazh, ku ka parë disa prej titujve të portaleve.

 

Më shumë se avantazh publiku e mori si një tentativë të produksionit për të ndarë çiftin. Mes tyre ishte edhe një artikull për punonjësin e administratës shtetërore Ron Koka, ku shkruhej se ai kishte vendosur pikat mbi I dhe aludohej për një lidhje me Kiara Tito. Pasi rikujtojmë se Kiara është përfolur për një lidhje me Ron Kokën, gjë të cilën vetë ai e ka mohuar pak kohë më parë për Kryefjala.com.

 

Por së fundmi, postimi i Ronit na ka konfuzuar, ai ka bërë një status ku shkruan; “Plaka ishalla vini butë se me ardh me fortunal, ja hoqët pikat i”. Plakat janë një javë gjatë muajit prill që pas ardhjes së pranverës, paralajmërojnë shira e kohë të zymtë. Zakonisht plakat përdoren edhe si shprehje per te paralajmeruar dicka te forte dhe tronditese qe do te vije si e papritur.

 

Por çfarë ka dashur të thotë Roni me këtë mos ndoshta po paralajmëron furtunë në marrëdhënien Kiara Luiz, aq sa ti heq pikën i-së? Tani më jemi gjithë sy e veshë tek ai! Te presim dhe te shofim prime e ardhshem ne qofte se Ron Koka do te beje ndonje levizje apo ne qofte se produksioni do e ftoje per ndonje sqarim me Kiaren? Gjithcka mbetet e hapur per ditet ne vijim.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...