Televizor brenda dhomës së rrëfimit? Zbardhet një tjetër ‘sekret’ nga “BBVA” (FOTO)

Kolltuku i kuq i madh është gjithçka ne shohim nga dhoma e rrëfimit të “Big Brother Vip”.

 

Mirëpo si është pjesa përballë divanit ku ulen banorët kurrë nuk është shfaqur. Së fundmi po qarkullon në rrjet një imazh që tregon pikërisht këtë pjesë “misterioze”.

 

Dhe në fakt nuk ka asgjë. Një ekran i vogël dhe disa bokse dëgjimi janë gjithçka ndodhen në atë hapësirë që ne nuk shohim.

 

“Dhoma e rrëfimit” është ambienti ku banorët kanë mundësi të komunikojnë me “Vëllain e Madh”, për kërkesa specifike të tyret apo biseda që nuk dalin në kamera.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...