“Prapë zgërdhihesh, si shpjegohet…?”, Luizin e zë koka, Kiara nuk ndalon së qeshuri (VIDEO)

Luizi nuk është ndjerë mirë dje pasi ka patur dhimbje koke. Këngëtari u mërzit sepse Kiara nuk i shkoi pranë që ta pyeste nëse kishte nevoëj për ndihmë.

 

Teksa ai po fliste seriozisht, moderatorja vijonte të qeshte, çka e mërziti dhe më tepër Luizin, i cili i i tha: “Prapë po zgërdhihesh, si shpjegohet?”.

 

Ndërkohë në bisedë u përfshi dhe Olta, e cila i doli në krah Luizit, duke i thënë Kiarës që të tregohet më e kujdesshme në raport me këngëtarin.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...