Plas sherri mes Qetsorit dhe Deas: Je një zog p…!

Olta mendon se Deamishelin e ka trembur nominimi, prandaj ajo hedh “kunja” për të. Teksa një pjesë e banorëve po qëndronin në oborr, Dea i tha Oltës se ajo tani do afrohet me Armaldon, pasi është zënë me Qetsorin.

 

Olta u shpreh se Dea po përpiqet të bëhet faktor, prandaj bën komente të tilla. Pas këtij debati, Olta i tha Deas se ajo është e trembur nga nominimi i kësaj jave prandaj flet ashtu.

 

Qetsori i cili i doli në mbështetje të Oltës tha se janë 7 persona në nominim dhe Dea bën mirë që përgatitet.

 

Ai madje tha se banorët që e konsiderojnë veten të vjetër, janë të çmendur, koment ky që nuk u prit mirë nga asnjëri.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME