Luizi merr mesazhin nga e ëma në New York: Zoti është i madh që të bëri me Oltën

“Big Love” është rubrika më e re në “Big Brother VIP” ku banorët marrin mesazhet e fansave të tyre.

 

Edhe ditën e sotme ata janë pozicionuar në livin dhe kanë lexuar të gjitha mesazhet e shfaqura në ekrani ne shtëpisë.

 

Një nga mesazhet kishte ardhur për Luizin nga nëna e tij. Ajo i përshëndeti të gjithë banorët e shtëpisë, madje kishte dhe dy fjalë për Oltën dhe Luizin duke na suprizuar jo pak.

 

“Përshëndetje çapaçulat e nanës. Jeni shumë të mirë. Zoti ju rujt të tanve dhe Zoti është i madh që bani bashkë Luizin dhe Oltën në një bluze. Më keni knaq nëna e Luizit nga Neë York”, shkruhet në mesazh që ka emocionuar Luizin dhe banorët e tjerë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...