Luizi me dhimbje koke/ Kiara: Na nxive jetën, mos e bëj kaq tragjike më bëre të dukem sikur…(Video)

Prej dy ditësh Luizi ka qenë me dhimbje koke, shqetësim që e ka shprehur disa herë në shtëpi.

 

Gjendja jo e mirë shëndetësore, e shtyu atë të ndërpriste lojën siameze dhe nuk ka qenë shumë aktiv si çdo herë tjetër në shtëpi.

 

Teksa ishte shtrirë në krevat, Kiara shkoi te Luizi dhe i tha atij të mos e bëjë aq tragjike dhimbjen e kokës, se po i “nxihet” jeta me ankesat e tij.

 

Ajo shtoi se ankesat e Luizit, që ajo i quajti përkëdhelje, po e nxjerrin atë shumë keq në publik, prandaj sipas saj, ajo lexoi një “mal” me mesazhe negative, të cilat iu shfaqën nga Vëllai i Madh si avantazh që iu dha në lojë, për shkak se ishte lidere.

 

Ndonëse Luizi i tha Kiarës se është vërtetë pa qejf, kjo e fundit nuk e besoi dhe u largua nga shtrati.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...