Këngëtarja shqiptare mahnit me paraqitjen në ceremoninë Oscar

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka qënë pjesë e ceremonisë së ndarjes së cmimeve Oscar.

 

Ajo ks publikuar disa momente nga hyrja e saj në ceremoni, ndërsa vëmendjen e ka marrë fustani i saj sensual e mjaft elegant.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...