“Edhe këtë për Dorin”, Luizi mbyt me puthje Oltën, “tërbohet” Kiara: Nuk ju përçan njeri…

Sfida siameze ka ndryshuar shumë çka në raportet mes dy rivalëve “të përbetuar”në Big Brother Vip, gjithashtu pretendentë kryesorë për çmimin e madh.

 

Po flasim për Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin. Gjithçka ka ndodhur në “Big Love”, ku konkurentët morën shumë komente. Fillimisht ishte një mesazh i nënës së këngëtarit ku falenderonte Zotin që i bëri bashkë Luizin dhe Oltën. Dhe më pas një kërkesë nga një fans i Luizit për ti kthyer puthjen Oltës.

 

Luizi nuk hezitoi duke u ngritur në këmbë dhe puthur në dy faqet Oltën dhe më pas dhe një puthje në ballë për Dorin. Nuk mungoi dhe një koment i Kiarës që dukshëm mbeti në hije. “Nuk ju përçan njeri me këtë që keni krijuar. Dy polet pra.”

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ka menduar ndarjen”, Arjan Konomi: Pse Luizi nuk ka përmendur në këngë emrin e …?

Opinionisti Arjan Konomi, e sheh me dyshim këngën “Me...

I bëri publike sëmundjen dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi tregon si është raporti me Keisin pas ‘BB’

Reperi Stresi njëkohësisht fitues i “Big Brother Vip Kosova”...

Nuk jam fanse e Luizit, pastaj e bëri mik, ç’ndryshoi në raportin Efi-Luiz?

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...

“Kam përgatitur spektakël”, Olta i drejtohet Luizit: Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati

Banorët në shtëpinë e “Big Brother Vip”, po mundohen...