“Bashkë jemi deri në finale”, Kiara habit me deklaratën, Luizi e pyet: Për lojë po më shfytëzon?

Luizi e ka pyetur Kiarën gjatë një bisede mes tyre se deri kur e mendon se do jenë bashkë.

 

Kiara iu përgjigj se deri në finale do jenë bashkë duke habitur me deklaratën, që u pasua nga një pyetje e Luizit: Për lojë po më shfytëzon?

Biseda:

 

Luizi: Deri kur jemi bashkë?

Kiara: Deri në finale.

Luizi: Po pastaj?

 

Kiara: Pastaj shohim.

Luizi: Për lojë po më shfytëzon?

Kiara: Po.

 

Moderatorja ka qeshur pasi e dha këtë përgjigje për të sqaruar që e tha me shaka, por Luizit nuk iu duk aspak për të qeshur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...