“Armën ma futi në çantë Fisnik Syla”, ish-partneri i përgjigjet Fjolla Morinës: Psikopate, e droguar!

Biznesmeni Fisnik Syla i është përgjigjur akuzave të Fjolla Morinës.

 

Fjolla “live” në Instagram tha se arma që u gjet në çantën e saj në Morinë ishte e ish-partnerit të saj dhe se Fisnik Syla ia kishte futurenë çantë.

 

Syla në një video dëgjohet teksa thhotë se nuk do të fjalë për njerëz që nuk kanë respekt as për familjen, teksa Fjollën e quan “psikopate dhe drogaxhie”.

 

“O njerëz dëgjoni, s’kam ça me fol për atë njeri. Një njeri që e shan nënën e vetë, vëllain e vetë, ul familjen e vetë, për mua nuk është njeri. S’ja vlen me fol. Me një njeri psikopat, drogaxhi, nuk fol dhe nuk merrem me të. S’ja vlen të flas për të dhe mos bëni më pyetje.”, tha Syla.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...