Rozë Edhe do flenë bashkë, Luizi: Po të mos ishte Kiara dhe Dori unë dhe Olta do ishim çift perfekt

Banorët do të qëndrojnë të veshur me një bluzë të përbashkët deri në prime-n e ardhshëm. Kjo ka qënë prova që Vëllai i Madh i dha banorëve gjatë spektakëlit.

 

Çifti i cili do e zgjasë më shumë këtë lojë, do të përfitojë një avantazh. Arbana tha se nëse kjo provë shkon deri në fund do të shtohet 20 mijë euro te çmimi i madh.

 

Kurse Luizi me humor tha nëse nuk do ishte Dori, burri Oltës dhe Kiara do të ishin çifti më perfekt në botë. Po ashtu Luizi tha me humor se si e duron Dori.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...