Qetsori i kthehet Luizit: I përkëdhelur, je 37 vjeç dhe s’ke arritur gjë në jetë une kam fi…

Ndërsa po diskutonin për nominimet e kësaj jave Luizi dhe Qetsori janë përfshirë në një debat të fortë, ku i kanë përmendur edhe jetën personale njëri-tjetrit.

 

Në një moment Qetsori i thotë Luizit se është i përkëdhelur dhe në 37 vjet nuk ka arritur asgjë në jetë me forcat e veta.

 

Ndërsa ai ka arritur shumë dhe për këtë i thotë këngëtarit të pyesë të dashurën e tij Kiarën.

 

“Ti je i përkëdhelur, asgjë nuk ke bërë me forcat e tua, 37 vjeç sillesh vërdallë. Je i përkëdhelur nga të shtëpisë, kush të ka mbështetur nga shoqëria. Akoma të gënjen mendja që je i fortë? E keni fjalë të bukur atë shprehjen “të hyptë vetja në qejf”, ti je një nga ata. Nuk ke informacion ti.

 

Të ka thënë Kiara kush jam unë apo jo? Merr informacion.”, tha Qetsori.

 

Ndërsa Luizi iu përgjigj me fjalët: “Çfarë kam unë për 37 vjet, ti nuk i bën për 370 vjet. Çfarë, më duhet mua për ty? Unë marr informacion për njerëzit që më interesojnë, ty nuk të llogaris fare. Bëhu gati, hajde në “Big Brother 3”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...